28 груд. 2018

28.12.2018 в середній дошкільній групі "Чомусики" відбулось запальне, феєричне солодкове Новорічне свято з присмаком солодощів

28 грудня в середній дошкільній групі "Чомусики" відбулось запальне, феєричне солодкове Новорічне свято з присмаком солодощів: цукерочок, апельсинок, Kinder Сюрпризів. Вихователі Дорошева С.П., Вальчук Л.О., муз.керівник Козлова І.Т., хореограф Левицька Л.А.
28 груд. 2018

28.12.2018 в середній дошкільній групі "Ластівка" відбулось запальне, феєричне солодкове Новорічне свято з присмаком солодощів

28 грудня в середній дошкільній групі "Ластівка" відбулось запальне, феєричне солодкове Новорічне свято з присмаком солодощів: цукерочок, апельсинок, Kinder Сюрпризів. Вихователь Сидоренко Г.В., муз.керівник Козлова І.Т., хореограф Левицька Л.А.
27 груд. 2018

Молодша група "Калинка", закріплюємо поняття «товстий-тонкий» на прикладі стовбурів дерев, геометричних фігур, тварин. Вихователь: Кайнога С.Л.

27 груд. 2018

В групі молодшого дошкільного віку "Калинка" прошло чарівне казкове Новорічне свято. Вихователь Кайнога С.Л., муз.керівник Козлова І.Т., хореограф Левицька Л.А.
27 груд. 2018

Традиційна щорічна виставка "Новорічний подарунок".

Традиційна щорічна виставка "Новорічний подарунок". Дякуємо родинам та малятам за такі чарівні новорічні дива!!!

Новий рік з ЛЕГО

27 груд. 2018

27.12.2018 в групі старшого дошкільного віку "Сонечко" пройшло незабутнє чарівне Новорічне свято "На гостини у Зими".

Зима запросила лісових мешканців та гостей морських (дельфінів та русалок) на веселе Новорічне свято. А також запросила в свій садок, де її троянди привітали гостей. Було дуже весело, всі співали, танцювали, вірші розповідали, а ще в гарні ігри грали: " Попади сніжкою в ціль", " Хто найгарніше прикрасить сніжинками", Гарно всі ми танцювали, потім швидко свої пари відшукали. Гра "Знайди пару". Вихователь Абакумова К.І., муз.керівник Козлова І.Т., хореограф Левицька Л.А.
26 груд. 2018

Старша група "Сонечко" працює за програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».
25 груд. 2018

25.12.2018 учні 2-А, 3-А, 4-А класів здійснили екскурсійну поїздку до міста Дніпро з відвідуванням Льодової арени з переглядом казки Г.Х.Андерсена «Дюймовочка»

25.12.2018 учні 2-А, 3-А, 4-А класів здійснили екскурсійну поїздку до міста Дніпро.
25 груд. 2018

Дошкільнята молодшої групи "Калинка" знайомляться з професіями - "Будівельник".

Дошкільнята молодшої групи "Калинка" знайомляться з професіями - "Будівельник". Вихователь: Кайнога С.Л.