Правила прийому до дошкільного відділення. Правила прийому до 1 класу 2020-2021 н.р.

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Уніфікована система електронної реєстрації дітей дошкільного віку створена з метою спрощення процедури обліку дітей для вступу у дошкільні навчальні заклади,  запровадження єдиного підходу щодо прийому дітей та забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти. Електронна база забезпечує відкритий доступ до інформації щодо черги на зарахування до дошкільних навчальних закладів та мінімізує людський вплив на порядок прийняття дітей, зменшуючи корупційні ризики.

Реєстрація дитини в дошкільний навчальний заклад може здійснюватись двома способами:

- самостійно батьками через мережу Інтернет https://reg.isuo.org (інструкція по електронній реєстрації для батьків);

-через Центри надання адміністративних  послуг (ЦНАП) м.Кам’янського за місцем проживання.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ПЕРШОКЛАСНИКІВ НВК №25 "ВОЛОШКА" 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Прийом документів майбутніх першокласників здійснюється у відповідності до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 року № 367, наказу департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради від 30.09.2019 року №193 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста у 2020 році» буде здійснюватися з 1 листопада 2019 року до 29 травня 2020 року.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ПЕРШОКЛАСНИКІВ 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Першочергово зараховуються:

• діти, які відвідували дошкільне відділення при НВК №25 "Волошка".
  • Діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі
  • Діти працівників закладу освіти

Інформацію щодо наявності вільних місць, а також про будь-які зміни та доповнення щодо організації прийому до першого класу буде оприлюднено на веб-сайті НВК №25 "Волошка", інформаційному стенді у терміни, визначені чинним законодавством України.

Перелік документів, що мають подати батьки або особи, що їх замінюють:

• 1) Заява
  • 2) Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • 3) Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за №794/18089.

На період карантину прийом документів (скан-копії: заяви, копії свідоцтва про народження, оригінала або копії медичної довідки форми 086-1/о) для зарахування до 1-го класу здійснюється дистанційно на електронну пошту НВК №25  [email protected]

до 29 травня 2020 року з подальшим наданням оригіналів документів після закінчення карантинних обмежень.

Термін подачі медичної довідки подовжено до 03.08.2020 р.

Відстеження заяв на зарахування до 1 класу

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН України від 16.04.2018 року № 367) зарахування до закладу освіти здійснюється  на підставі заяви одного з батьків дитини  поданої особисто з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника, до 31 травня 2020 року

До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця.

Впродовж двох робочих днів з дня зарахування дітей заклад освіти оприлюднює з дотриманням Закону України «Про захист персональних даних» на інформаційному стенді закладу освіти, а також на офіційному веб-сайті закладу освіти.

- список зарахованих учнів із зазначенням лише їх прізвищ.

Список дітей,

зарахованих до 1 класу НВК №25 "Волошка"

на 2020-2021 н.р.

(відповідно до наказу по НВК №25 "Волошка" «Про зарахування дітей до 1 класу 2020-2021 н.р.» від 01.06.2020р. № 50-к/тр)