25 груд. 2018

Старша група "Сонечко" працює за програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

Тема тижня "Подарунок для друга".
24 груд. 2018

"Чотирикутне конструювання"

Дошкільнята середньої групи "Ластiвка" продовжують знайомитись з геометричною фiгурою чотирикутник: "Чотирикутне конструювання". Ще й вивчати математику допомагає ЛЕГО та "Шість цеглинок". Вихователь: Сидоренко Г.В.
20 груд. 2018

«Вирішення конфліктних ситуацій»

В НВК №25 «Волошка» 20 грудня 2018 року до учнів початкових класів завітала інспектор поліції ювенальної превенції, старший лейтенант поліції Олена Рудик з метою налагодження добрих стосунків між дітьми. Вона провела бесіду на тему «Вирішення конфліктних ситуацій», пограла з дітьми в ігри «Як поводитись з агресором», «Як з’являються плітки». Краще запобігти проблемі, ніж потім вирішувати її!
20 груд. 2018

"Мандрівка в країну права"

2-А клас - "Мандрівка в країну права", вчитель Желізняк Т.М.
19 груд. 2018

Українська народна казка "Колосок"

До дітей старшої групи "Сонечко" завітав святий Миколай разом із учнями 4-А класу з дитячим театром, які показали дошкільнятам українську народну казку "Колосок".
19 груд. 2018

19 грудня в НВК №25 "Волошка" до дітей завітав Святий Миколай

Ось як Святий Миколай приходив до дошкільнят та учнів початкових класів в НВК №25 "Волошка" 19 грудня. Це найбажаніший день для дітлахів. З вітаннями та подаруночками спочатку він навідав самих найменших, а потім завітав і в початкову школу.
15 груд. 2018

Малята групи раннього віку "Метелики" вчилися малювати пензликами "Сніг у лісі"

Малята групи раннього віку "Метелики" вчилися малювати пензликами "Сніг у лісі". Вихователь: Литвиненко М.В.
13 груд. 2018

Методичний тренінг по ознайомленню з методикою "Шість цеглинок 2.0"

13 грудня відбувся методичний тренінг по ознайомленню з методикою "Шість цеглинок 2.0" для вчителів початкової школи та педагогів дошкільної ланки.
12 груд. 2018

Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення

Дошкільнята НВК №25 "Волошка" (м.Кам'янське) відзначили Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення.
12 груд. 2018

"Зимова казка"

12.12.2018 р. діти переглянули виставу лялькового театру "Зимова казка"