15 лист. 2019

15.11.2019 р. Вітаємо переможців початкової школи НВК 25 "Волошка" (директор Кульчиковська Т.О.) за заслужене 2 місце в міському спортивно-масовому заході (конкурсі) 2-го етапу "Спорт для всіх, здоров'я нації" серед учнів 3-4 класів міста Кам'янського! Пишаємось вами! Великі вітання вам, любі учні, та Світлані Віталіївні Боровковій, вчителю фізичної культури, яка завжди готує команди до змагань на високому рівні.
11 лист. 2019

Здобувачі освіти групи "Калинка" закріплювали знання про свійських тварин і птахів.

8 лист. 2019

У 1-А класі відбулася виховна година до Дня рідної мови ,,Люби, вивчай рідну мову!".

8 лист. 2019

Підсумки ІІ етапу міського конкурсу візитівок закладів загальної середньої освіти "Ідеї НУШ - в дію!"

7 лист. 2019

Здобувачі знань старша група «Чомусики» знаходили предмети, які схожі за формою на кулю.

6 лист. 2019

Здобувачів знань молодша група "Метелики " виконували аплікацію - червона калина,використовуючи лего.

21 жовт. 2019

Здобувачі освіти старша група " Ластівка " вихователь Сидоренко Г.В. " Ось і їжачок - весь із голочок"

1 жовт. 2019

Вітаємо школярів, педагогів та батьків НВК №25 "Волошка" з перемогою у першому турі міського конкурсу візиток "Ідеї НУШ - в дію" серед закладів загальної середньої освіти міста Кам'янського. У першому турі перемогли 10 закладів, серед яких є і НВК №25 "Волошка". Готуємось до презентації візитки нашого комплексу у 2-му турі.
22 січ. 2019

22 січня - День Соборності та Свободи України

В НВК №25 "Волошка", м.Кам'янське Дніпропетровської обл., 22 січня з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України проведені заходи з дошкільниками та учнями початкових класів «Єдина навіки країна», під час яких діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави.
21 січ. 2019

В НВК №25 "Волошка", м.Кам'янське Дніпропетровської обл., 21 січня Міжнародний де́нь обі́ймів святкує середня група дошкільного віку "Ластівка", вихователь Сидоренко Г.В.