21 січ. 2019

21 січня відзначаємо в Міжнародний де́нь обі́ймів

В НВК №25 "Волошка", м.Кам'янське Дніпропетровської обл., 21 січня в Міжнародний де́нь обі́ймів, яке відзначають саме в цей день, з дошкільниками та учнями початкових класів відбулись цікаво ранкові зустрічі ОБІЙМІВ. Відзначати свято обіймів не тільки весело, а й корисно для здоров'я. Цього дня можна дружньо обійматись. Під час обіймів ми обмінюємося позитивною енергією, передаємо інформацію про довіру і безпеку. Доброзичливі дотики підвищують імунітет, стимулюють центральну нервову систему, підвищують у крові рівень гемоглобіну. Отож, частіше обіймайте рідних, близьких! Адже зробити когось трішки щасливішим так просто!
18 січ. 2019

18 січня - "Зимовi розваги зi снiговиком" до Мiжнародного дня зимових видiв спорту

НВК №25 "Волошка", м.Кам'янське Дніпропетровської обл. 18.01.2019 в закладі було проведенно "Зимовi розваги зi снiговиком" до Мiжнародного дня зимових видiв спорту.
16 січ. 2019

Різновиди українського посуду. Правила сервірування столу.

Вихователь Сидоренко Г.В. ознайомила вихованців групи "Ластівка" з різновидами українського посуду, його назвами та призначенням; вчила дітей правил сервірування столу; вправляла у вживанні ввічливих слів та дотриманні правил мовленнєвого етикету під час прийому гостей.
15 січ. 2019

18.01.19 в НВК №25 "Волошка" відбудеться спортивний захід до Міжнародного дня зимових видів спорту

12 січ. 2019

Підсумки Новорічних свят

Новорічні свята завершилися, а Діди Морози на фото залишилися. Цікаво, хто ж вони?
11 січ. 2019

Тематичний тиждень "Свята в культурі українського народу"

В НВК №25 "Волошка" (м.Кам'янське Дніпропетровської обл.) з 8 по 11 січня пройшов тематичний тиждень "Свята в культурі українського народу".
11 січ. 2019

В НВК №25 "Волошка" 11 січня у старшій групі відбулась тепла родинна зустріч вихователя, дошкільнят та батьків на тему "Свято нашого роду".

Мета: закріпити знання дітей та батьків про обереги української родини; викликати пізнавальний інтерес до історії свого народу; виховувати любов до праці, почуття гордості у дітей за майстерність своїх близьких - батьків, бабусь; бажання берегти свою національну культуру.
10 січ. 2019

10 січня 2019 року в НВК №25 "Волошка" відбувся психологічний семінар на тему "Звідки береться "погана" поведінка?", який провела практичний психолог Фортунатова М.О. для педагогів комплексу.
8 січ. 2019

8 січня 2019 року відбулося засідання педагогічної ради у цікавому форматі - подорожі у часі на тему "Професійна мобільність педагога НУШ".

В НВК №25 "Волошка" 8 січня 2019 року відбулося засідання педагогічної ради у цікавому форматі - подорожі у часі на тему "Професійна мобільність педагога Нової української школи. Інноваційні підходи до проведення сучасного заняття, уроку".
29 груд. 2018

Вітаємо дітей, батьків, колег і всю освітянську родину з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!