13 бер. 2024

“Так! Ми можемо подолати туберкульоз!”

Інформаційна кампанія в рамках місяця боротьби з туберкульозом “Так! Ми можемо подолати туберкульоз!”, березень 2024 року
23 січ. 2024

МІННА БЕЗПЕКА

Мінна безпека
23 січ. 2024

МІННА БЕЗПЕКА

Просвітницькі відеоролики для дітей, присвячені мінній безпеці.
7 лип. 2023

#SaveTheChildren

Початкова школа "Волошка" щиро вдячні міжнародній організації " Save the children" за гуманітарну допомогу для дошкільнят.
15 груд. 2022

Дошкільнята Початкової школи "Волошка" отримали книги від міжнародної гуманітарної організації "Save the Children International in Ukraine" разом із гуманітарною організацією "Проліска"

20 бер. 2021

У Дніпропетровської області встановлено «помаранчевий» рівень

Від 20 березня 2021 року на території Дніпропетровської області встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки гострої респіраторної хвороби COVID-19
24 лют. 2021

“Жовтий” рівень епідемічної небезпеки

З 24 лютого 2021 року на території України та в НВК №25 "Волошка" діє базовий “жовтий” рівень епідемічної небезпеки
19 січ. 2021

До уваги батьків та учнів початкової школи НВК №25 "Волошка".

З 25 січня відновлюється освітній процес для учнів 1-4 класів у звичайному режимі навчання з дотриманням протиепідемічних заходів адаптивного карантину.
19 січ. 2021

"Щодо послуги єМалятко"

24 груд. 2020

Новорічні ранки у початковій школі

Новорічні свята в НВК №25 "Волошка" (м.Кам'янське Дніпропетровської обл.)- це завжди радість, сміх та гамір дітвори.