28 лист. 2019

28 листопада, у 4-А класі, з нагоди «Тиждня Добра і толерантності» був проведений виховний захід на тему «Мандрівка у країну Ввічливості та Доброти»

27 лист. 2019

27 листопада, у 4- А класі, до Дня добрих справ був проведений виховний захід на тему «Добро починається з тебе».

25 лист. 2019

25 листопада, у 3 - А класі, розпочався " Тиждень добра і толерантності".

25 лист. 2019

У 1-А класі проводилась виховна година на тему,,День толерантності та тактовності".

22 лист. 2019

В центрі позашкільної роботи та дитячої творчості відбувся І етап фестивалю самодіяльної творчості педагогічних колективів.

21 лист. 2019

У чому унікальність мого "Я", мої сильні та слабкі сторони, як навчитися використовувати сильні сторони своєї особистості?

"День дитини"

Здобувачі освіти молодша та старша групи провели " День дитини" Вихователі Абакумова К.І. та Сидоренко Г. В.
20 лист. 2019

Сьогодні, рівно 60 років тому, Генеральна Асамблея ООН проголосила " Декларацію прав дитини" і 30 років тому, ухвалила "Конвенцію про права дитини".

20 лист. 2019

Діти 1-А класу 20 .11.19 р. проводили "Всесвітній день дитини ".

15 лист. 2019

В лісі ми не заблукали, а осінні дерева, пташок та зайчиків, а також в небі хмари дощові з LEGO фарбували