Вокальна студія "ВОЛОШКА"

Протягом багатьох років функціонує вокальна студія «Волошка», в якому співають дівчатка та хлопчаки, учні та дошкільнята.

Музичний керівник Козлова Інна Терентіївна та вчитель музичного мистецтва Лінник Костянтин Вікторович запрошують дошкільнят та учнів початкової школи у Вокальну студію "Волошка".
         Якщо дитина володіє талантом, - розкрити його та розвинути можна тільки наполегливою працею, адже тільки 1% таланту та 99% праці зможуть привести Вас до успіху!
       Кваліфіковані педагоги нашої вокальної студії допоможуть  дитині оволодіти вокальними навиками, розвинути талант та психологічно підготуватись до маленької та великої сцени. Педагоги відкривають нові дитячі співучі таланти, прищеплюють любов дітей до співу. Тож співають в нашому закладі усі: і діти, і педагоги, і, навіть, батьки. Сьогодні неможливо перелічити, скількох дітей Інна Терентіївна навчила співати, скільком прищепила «святу до музики любов».