Хореографічна студія "ВЕСЕЛКА"

Вас вітає хореографічна студія "Веселка".

Керівник хореографічного гуртка: Левицька Лариса Анатоліївна. Перший помічник: вчитель хореографії Штепенко Лариса Анатоліївна.

Наші вихованці мають можливість займатися хореографією. Мова танцю приваблива й зрозуміла дітям.

Та головне, що заняття хореографією допомагають: формувати у дитини просторову уяву, кінестетичний контроль рухів і здатність до їх автоматизації, пластичність, почуття ритму, до того ж впливати на стан емоційно-вольової сфери. А це – необхідні складові в підготовці дитини до навчання в школі, а саме в формуванні графічних навичок письма.
           Хореографічна підготовка теж бере початок з дошкільного дитинства. Курс занять з дошкільниками "Веселка рухів" (автор Штепенко Л.А., вчитель хореографії).
        Курс програми складається з розділів: "Ритміка", "Перші кроки" (елементи народних та класичних танців), "Веселка рухів" (танці).