22 січ. 2020

22 січня 2020 року. Виховна година у 1-А класі, присвячена Дню Соборності України.

В НВК № 25 «Волошка» у 1 класі вчитель Похил Л.В. провела виховну годину, присвячену Дню Соборності України.
22 січ. 2020

До Дня Соборності України.

2-А клас - говорить про Соборність нашої неньки України.
14 січ. 2020

Переможці конкурсу дитячої творчості "Зима-чарівниця"

14 січня 2020 року відбулась церемонія відзначення і нагородження переможців конкурсу дитячої творчості "Зима-чарівниця"
10 січ. 2020

Ділимось досвідом - «Використання ЛЕГО-технологій в освітньому просторі НУШ».

«Використання ЛЕГО-технологій в освітньому просторі НУШ».
8 січ. 2020

Семінар «Успіх у навчанні та вихованні» - 08.01.2020 р.

психолого-педагогічний семінар для вихователів дошкільної ланки та вчителів початкової школи «Успіх у навчанні та вихованні»
27 груд. 2019

3 - А клас активно готується до Нового року

Ось і завершується останній навчальний день у цьому році. Учні 3 - А класу активно готувалися до Нового року.
27 груд. 2019

Цикл Новорічних свят завершився в старших групах "Ластівка" та "Чомусики".

26 груд. 2019

Практично відпрацьовано: - дії за сигналом "Увага всім!" з метою захисту життя і здоров'я людей у надзвичайних ситуаціях, вдосконалення дошкільнятами, учнями та працівниками теоретичних знань та практичних навичок щодо дій в умовах екстремальних ситуацій в НВК №25 "Волошка".
26 груд. 2019

«Нові виклики наступності дошкільної і початкової освіти: оцінюємо, розмірковуємо, упроваджуємо»

"Нові виклики наступності дошкільної і початкової освіти: оцінюємо, розмірковуємо, упроваджуємо» - у формі методичного мосту проведено чергове засідання методичного об’єднання вихователів-методистів ЗДО наприкінці року на базі НВК №25 «Волошка» (дир.Кульчиковська Т.О.).
25 груд. 2019

"Колобок в гостях у дошкільнят групи "Сонечко"

"Колобок в гостях у дошкільнят групи "Сонечко".