Сторінка хореографа

ШТЕПЕНКО ЛАРИСА АНАТОЛІЇВНА                     ЛЕВИЦЬКА ЛАРИСА АНАТОЛІЇВНА
              вчитель хореографії                                  керівник хореографічного гуртка "Веселка"

Наші вихованці мають можливість  займатися хореографією. Мова танцю приваблива й зрозуміла дітям. Та головне , що заняття  хореографією допомагають формувати  у дитини  просторову уяву, кінестетичний контроль рухів і здатність до їх автоматизації, пластичність, почуття ритму, до того ж  впливати на стан емоційно-вольової сфери. А це – необхідні складові в підготовці дитини до навчання в школі, а саме в формуванні графічних навичок письма.

Хореографічна підготовка теж бере початок з дошкільного дитинства. Курс занять з дошкільниками             “ Веселка рухів” ( автор Штепенко Л.А., вчитель хореографії).

Курс програми складається з  розділів: “ Ритміка”, “ Перші кроки”    (елементи  народних та класичних танців), “ Веселка рухів” ( танці).