Новорічні ранки у початковій школі

24 груд. 2020

Новорічні свята в НВК №25 "Волошка" (м.Кам'янське Дніпропетровської обл.)- це завжди радість, сміх та гамір дітвори. В такій атмосфері пройшли Новорічні ранки у початковій школі в 1-А, 2-А, 3-А, 4-А класах 24 грудня 2020 р. Усіх дітей розважали та вітали з Новим роком Дід Мороз, Снігуронька та чимало інших казкових героїв-дітей. Вірші, пісні, оркестр, нові таночки, хороводи Новорічної тематики додали святу певної урочистості, чарівності, а ігри, конкурси та квести - веселого настрою та позитивних емоцій. Радісних та захоплюючих вам зимових канікул та веселих Новорічних свят, діти! Бережіть себе!